Centrum voľného času Domino vo Vrútkach je školské zariadenie s právnou subjektivitou
pre deti, mládež aj dospelých od 0 do 30 rokov .
Vzniklo už v roku 1984 a odvtedy prešlo mnohými pozitívnymi zmenami.

Naše priestory sa nachádzajú v jednom krídle budovy
ZŠ s MŠ Ul. M.R.Štefánika vo Vrútkach, no činnosť sa vo veľkej miere uskutočňuje
v prenajatých priestoroch iných subjektov - v učebniach, telocvičniach i exteriéroch.

Počas školského roka zabezpečujeme pravidelnú činnosť z oblastí telovýchova a šport, prírodné vedy a technika, spoločenské vedy a estetika. Bohatou ponukou záujmových útvarov vytvárame deťom a mládeži z nášho okresu podmienky pre zmysluplné využívanie voľného času a rozvíjanie ich talentu a nadania.

V rámci príležitostnej záujmovej činnosti zabezpečujeme pestrú paletu podujatí pre všetky
vekové kategórie detí a mládeže.
Organizujeme jednorazové i cyklické stretnutia vo forme súťaží, besied, výletov, výstav, tvorivých dielní s cieľom výchovným, náučným i zábavným.

Na záujem zo strany detí, pedagógov i rodičov si nemôžeme sťažovať.
Každoročne sa na príležitostných aktivitách vystrieda mnoho účastníkov.

Dôležitou súčasťou  našej práce je prázdninová činnosť počas celého roka. Zabezpečujeme ju formou prímestských a pobytových táborov, prípadne ako servis voľného času.

• Centrum voľného času DOMINO
    Ul.M.R.Štefánika 1, 03861 Vrútky